Міжшкільний ресурсний центр
Кременчуцької міської ради

Кременчуцького району Полтавської області


 

Головною метою Міжшкільного ресурсного центру Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (далі - МРЦ) є здійснення спільної діяльності із закладами освіти для виконання вимог державних стандартів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти.

Головними завданнями МРЦ є:

- забезпечення поглибленого вивчення окремих предметів інваріантної та варіативної складових освітніх програм, навчання учнів за мережевою формою здобуття освіти відповідно до цивільно-правових угод, укладених із ліцеями та гімназіями, іншими навчальними закладами, фізичними та юридичними особами;

- сприяння вибору учнями напряму профільного навчання у ліцеях міста; розроблення індивідуальної освітньої траєкторії з урахуванням індивідуальних особливостей учнів, їх інтересів, потреб ринку праці та майбутніх ризиків побудови кар’єри; впровадження професійно-спрямованих курсів за вибором, факультативів, гуртків; проведення інформаційних та консультаційних заходів.

МРЦ діє на підставі Статуту, затвердженому рішенням Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області від 22.12.2020. Освітній процес в закладі здійснюється українською мовою. В закладі забезпечені умови доступності для навчання осіб з особливими освітніми потребами (навчальний корпус має пандус, адміністративний корпус має зручний вхід без сходинок). В МРЦ забезпечується дотримання принципів гендерної рівності і недискримінаційної політики, проводяться інформаційно-просвітницькі заходи з даних питань (План заходів). В закладі забезпечується дотримання правил академічної доброчесності (Положення про академічну доброчесність).

Ознайомитись з інформацією про освітню програму можна за посиланням, про фактичну кількість учнів МРЦ - за посиланням.

З 2020 року МРЦ співпрацює з ЗЗСО міста Кременчука з питань організації навчання учнів 10-11 класів за програмою предмета «Захист України. Рівень стандарту».

 

1. В закладі забезпечені умови доступності для навчання осіб з особливими освітніми потребами (навчальний корпус має пандус, адміністративний корпус має зручний вхід без сходинок).

 
Вхід
Помітили помилку?

Помітили помилку, або неробоче посилання?

Виділіть текст з помилкою і натисніть клавіші Shift + Enter, відправте нам повідомлення. Ми виправимо помилку якнайшвидше.

Разом з нами
На даний момент 1 гість на сайті