Новини

НОВОРІЧНА ЛИСТІВКА НА ПЕРЕДОВУ

 

Вітаємо з Різдвом Христовим! Бажаємо любові, злагоди, добра, достатку і перемоги над ворогом!
Напередодні свят учні МРЦ активно долучилися до участі у акції "Новорічна листівка на передову" та привітали наших захисників з Різдвом та Новим роком!
Серед листівок є і малюнки, і апплікації, і цифрові колажі. Є й просто листи з побажаннями воїнам тепла, добра, родинного щастя, словами підтримки та вдячності за те, що забезпечують наш захист. Листівки наразі відправлені у гарячі точки України.
Нехай теплі побажання дітей зігріють наших захисників, зміцнять їх волю та незламність!

 

ВІЙНА ЗА СВІЙ ШЛЯХ

Підсумки проведення конкурсу
написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд)
в міжшкільному ресурсному центрі
серед учнів 10-11 класів ліцеїв м. Кременчука
З метою активізації національно-патріотичного виховання, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності бути захисником України, в міжшкільному ресурсному центрі протягом жовтня 2023 року проведено конкурс написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд) серед учнів 10-11-х класів.
У дітей та молоді формується свій погляд на події російсько-української війни -  війни за суверенітет і свободу, за соборну, єдину, вільну і незалежну українську державу, за право на СВІЙ історичний шлях.
Дякуємо всім, хто долучився до написання есе!
Багатьом учасникам конкурсу у форматі літературного твору публіцистичного характеру вдалося передати свої почуття, думки та бачення сучасної війни. Учасники  конкурсу висловили свою життєву позицію, готовність брати участь у суспільному і культурному житті України та захищати її.
На основі рішення журі конкурсу з написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд) визначено переможців.
Перше місце у конкурсі посіла Олена, учениця навчальної групи 60-ЗУ-ІІ, друге - Олександра з групи 34-ЗУ-ІІ. Третє місце розділили між собою Катерина з групи 44-ЗУ-ІІ та Катерина з групи 36-ЗУ-ІІ.
Дякуємо переможцям:
-                     Олені з групи 60-ЗУ-ІІ та Олександрі з групи 34-ЗУ-ІІ за практичну значущість своїх творів, висвітлення власного досвіду, принципів та рекомендацій для вирішення проблеми;
-                     Катерині з групи 44-ЗУ-ІІ за талановито створену роботу з   використанням засобів художньої виразності, логічність та переконливість, яка нікого не залишила байдужими, за висвітлення гострої проблеми суспільства;
-                     Катерині з групи 36-ЗУ-ІІ за щирість та вдало передані емоції і почуття, що відчувала автор есе на початку повномасштабної війни та відчуває зараз, за непохитну віру в наших захисників та Україну.

_____________________________________________________

Колектив міжшкільного ресурсного центру приєднується до вшанування пам’яті загиблих захисників України. Схиляємо голову, розділяємо біль з сім’ями , які втратили своїх близьких у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Вічна пам’ять, вічна слава Героям!

Останнє оновлення (Понеділок, 25 грудня 2023, 07:44)

 
Вхід
Помітили помилку?

Помітили помилку, або неробоче посилання?

Виділіть текст з помилкою і натисніть клавіші Shift + Enter, відправте нам повідомлення. Ми виправимо помилку якнайшвидше.

Разом з нами
На даний момент 4 гостей на сайті