З метою надолуження освітніх втрат за минулий навчальний рік на платформі Googleclass на сторінках навчальних груп (курсів) опубліковані графіки консультацій для учнів 11-х класів.

 

 

Правила для учнів

Міжшкільного ресурсного центру

Кременчуцької міської ради

Кременчуцького району Полтавської області

 1. Учні приходять в міжшкільний ресурсний центр (далі - МРЦ) своєчасно до початку занять.
 2. Учні повинні дотримуватись скромності і охайності в одязі, носити зручний одяг ділового стилю.
 3. На уроці учень повинен мати необхідні зошити, підручники, навчальне приладдя, виконувати вимоги вчителя.
 4. Учні чергують по навчальному закладу відповідно до затвердженого графіка.
 5. Учням забороняється приносити до навчального закладу предмети, які не мають відношення до навчально-виховного процесу.
 6. Забороняється приносити до навчального закладу вибухові або вогненебезпечні предмети і речовини, спиртні напої, наркотичні речовини, холодну, газову, пневматичну та вогнепальну зброю.
 7. Всі учні повинні берегти майно навчального закладу. За пошкодження даного майна батьки учня зобов’язані відшкодувати збитки.
 8. Забороняється виносити майно навчального закладу з приміщень без дозволу вчителя.
 9. Під час навчальних занять забороняється користуватися мобільними телефонами з метою, не пов’язаною з навчальним процесом.
 10. Учням забороняється без дозволу вчителя виходити або самовільно залишати навчальне приміщення до закінчення навчальних занять.
 11. У разі погіршення стану здоров’я, виникнення непередбачених обставин учень повинен повідомити керівника групи.
 12. У разі пропуску навчальних занять учень повинен надати довідку від лікаря чи заяву від батьків із зазначенням причини пропуску.
 13. На території МРЦ забороняється тютюнопаління.
 14. Учень повинен дотримуватися правил безпеки життєдіяльності під час перебування в приміщенні та на території навчального закладу. Під час перерв учням забороняється бігати, штовхати одне одного, створювати конфліктні ситуації, використовувати непристойні вирази і жести.
 15. Учень, який став очевидцем (учасником) нещасного випадку, проявів булінгу, конфліктної чи надзвичайної ситуації, повинен негайно повідомити вчителя.
 16. Після закінчення занять та позаурочних заходів учні не мають права знаходитись у приміщенні навчального закладу без нагляду педагогічних працівників.


Дані правила для учнів прийняті 31.08.2021 на засіданні педагогічної ради МРЦ та є обов'язковими для виконання.

 
Вхід
Помітили помилку?

Помітили помилку, або неробоче посилання?

Виділіть текст з помилкою і натисніть клавіші Shift + Enter, відправте нам повідомлення. Ми виправимо помилку якнайшвидше.

Разом з нами
На даний момент 5 гостей на сайті